Úvod » Informace pro členy

publikováno 14.12.2011

ZIK-ZAK MIMINKA  - VÁNOČNÍ GALASHOW

Ulice Varenská- Sportovní areál TJ MITTAL  OSTRAVA

S sebou-hůlku,bílé boty,bílé ponožky,bílé kalhotky,učesaný 1 copek,hřeben,pití,mikinu

5 černých sponek

Prosíme- maminky či babičky o upečení  něčeho sladkého či slaného-prosíme odevzdat do bufetu ve sportovním areálu v den galashow,když přivezete děti(paní Vysloužilové nebo paní Trawinské).

ZIK-ZAK NOVÁČCI-VÁNOČNÍ GALASHOW

5 černých sponek

Prosíme- maminky či babičky o upečení  něčeho sladkého či slaného-prosíme odevzdat do bufetu ve sportovním areálu v den galashow,když přivezete děti(paní Vysloužilové nebo paní Trawinské)

ZIK-ZAK SRDÍČKA-VÁNOČNÍ GALASHOW